R 2 L E A R N

در حال بارگذاری

توانایی روبرو شدن با چالش‌ها به روش‌های مختلف، حاصل داشتن هوش خلاق است. زمانی که کودکان خلاقیت را در خود پرورش می‌دهند، یاد می‌گیرند به غرایز و توانایی‌های منحصر به فرد خود اعتماد کنند.

چکار کنم تا خلاقیت در کودکم افزایش پیدا کند؟!

آنها نگرش مثبنی به روند حل مساله پیدا می‌کنند.  کودکان خلاق در بزرگسالی تبدیل به انسان‌هایی متکی به نفس و کاردان می‌شوند. و به همان اندازه از بسیاری از لذات زندگی استفاده می‌کنند.ما در بازرگان به شما پیشنهاد می‌کنیم در انتهای این این مطلب استعدادیابی کودکان چیست را را مطالعه کرده و با مزایا، مراکز و تست‌های استعدادیابی کودکان آشنا شوید، در این مقاله درباره استعدایابی کودکان و بزرگسالان، روش‌های استعدادیابی، گواهینامه‌های استعدادیابی، سن مناسب درباره استعدادیابی و مثال بیشماری دیگری صحبت می‌کنیم. توانایی خلاق بودن از مغز شگفت انگیز ما نشأت می‌گیرد، اما نه هر مغزی! خلاقیت را تنها می‌توان از مغزی برداشت کرد که به اندازه‌ی کافی آبیاری و رسیدگی شده است. خلاقیت به وجود همزمان دو عامل بستگی دارد: ژنتیک، و وجود مادر و پدری که همیشه پاسخگو باشند و مشتاق پرورش و ایجاد انگیزه در کودکشان باشند. با ایجاد این بستر مناسب، گل‌های خلاقیت در روح انسانی کودک شما شکوفه خواهند کرد.

“R2” عضو شتابدهنده و خانه خلاق راه ابریشم

هدف ما افزایش اعتماد به نفس در کودکان، ایجاد علاقه به ریاضیات، رشد و توسعه همه جانبه مغز، افزایش مهارت‌های شنیداری، دیداری و گفتاری است.

راه های ارتباطی

silkroadinnovators

R2Learn.ir@

r2learnstyle@gmail.com

021-26754837

09339836458

تهران، پاسداران، میدان هروی، مکران جنوبی، پلاک ۲۰.۱