R 2 L E A R N

در حال بارگذاری

بچه‌ها

دوست دارید R2 را توضیح بدهم.

هر انسانی دارای توانائی هست. 

خود دانی و خود آگاهی یعنی شناخت توانائی خود. 

خود دانی یعنی بررسی و شناخت واقعی از کلیه اعضای بدن و توانایی های هر کدام. 

هیچ کس بیشتر از من از توانایی های من مطلع‌تر نیست. به همین دلیل است که من بجای تمرکز برروی توانمندی های دیگران بدنبال کشف زوایای پنهان و آشکار خودم هستم.

من باید خودم را کشف و برای خودم آشکار شوم، چه چیزی را برای خود آشکار کنم، توانائی، خوددانی، زودفهمی، خوب فهمی را بدانم، چه کسی می‌تواند من را کشف کند، چه کسی می‌تواند بهتر از خودم مرا به خودم بشناساند و مرا به جلو هل دهد، خود من هستم که باید خودم را برای خودم کشف کنم، با کمترین ابزار و با بهترین آگاهی خودم را به جلو ببرم، خودم را برای خودم آشکار کنم، سرمایه خودم را برای خودم خرج کنم، با وصف فوق، من فهمیدم که من قابلیت درک خوب، فهم عمیق از خودم را دارم، من پدیده‌ای هستم در دست خودم، و عضو اصلی من هم مغز است ، پس سرمایه من در دست خود من است.

سیستم آموزشی R2 اینجاست تا بتوانم بهتر خودم را برای خودم کشف کنم و از توانمندی های خودم بهره بیشتری ببرم.

حال:

R2 یا همان Rapid Rabbit (خرگوش سریع) قرار است در راستای کمک به کشف خودم به من کمک کند هر روز آخرین رکورد خودم را بزنم بدون توجه به توانمندی های دیگران یا تمرکز بر روی نواقصم. چون ما با حفظ احترام به دیگران، قرار نیست  از کسی جلو بزنیم و نه بدون توجه به راههای پیشرفت خودمون دایم از دیگران تقلید کنیم، هرچند جامعه با بودن افراد در کنار هم جامعه است. جمعی به سوی ترقی و توسعه خود و جامعه می‌رویم، آنچه مهم و شایسته است این باور است که مطمئن هستم توانائی و درک و ایجاد موقعیت پیشرفت و دانستن را دارم با حفظ احترام به دیگران،

 

“R2” عضو شتابدهنده و خانه خلاق راه ابریشم

هدف ما افزایش اعتماد به نفس در کودکان، ایجاد علاقه به ریاضیات، رشد و توسعه همه جانبه مغز، افزایش مهارت‌های شنیداری، دیداری و گفتاری است.

راه های ارتباطی

silkroadinnovators

R2Learn.ir@

r2learnstyle@gmail.com

021-26754837

09339836458

تهران، پاسداران، میدان هروی، مکران جنوبی، پلاک ۲۰.۱